Zapraszamy na zajęcia z tańca nowoczesnego!

TRENINGI DLA DZIECI:  środy, piątki 15.15 - 20.00
INSTRUKTOR - Magdalena Graca

TRENINGI w salce lustrzanej na I piętrze

taniec

Magdalena Graca - absolwentka Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia, dyplomowana Instruktorka Tańca Sportowego, wielokrotna Mistrzyni Polski Street Dance Show, Jazz, Modern, Hip Hop, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata Street Dance Show (2001-2010), wraz z grupą taneczną Stokrottki z High Definition półfinalistka programu „Mam Talent”, uczestniczyła w widowiskach tanecznych dla TVP1, brała udział w spektaklu tanecznym „Dzieci przełomu”, uczestniczyła w warsztatach tanecznych FNF Summer Dance Intensive, pobierała lekcje u takich gwiazd jak: Tricia Miranda, Tony Czar, Lee Daniels, Tucker Barkley, Candance Brown, Laura Edwards, szkoliła się w 2013 roku w Broadway Dance Center w Nowym Jorku.

gracaaSwój pierwszy medal zdobyła na Mistrzostwach Polski mając zaledwie 9 lat. Na swoim koncie ma ponad 40 medali z Mistrzostw Polski i Świata wywalczonych w konkurencjach zespołowych oraz indywidualnych. Do największych osiągnięć należy zaliczyć pierwszy złoty medal z Mistrzostw Świata Street Dance Show w 2005 roku, Mistrzostwo Polski Street Dance Show w 2009 roku w konkurencji indywidualnej oraz 2 miejsce w solo na Mistrzostwach Świata Street Dance Show w 2009 roku. Wraz z miniformacją ADHD z High Definition Szczecin są aktualnymi Mistrzami Polski w Street Dance Show!

Szkoła Tańca Keep prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego w Dębnie, Golczewie, Kobylance, Kliniskach Wielkich i od teraz w hali widowiskowo-sportowej w Kamieniu Pomorskim. Zapraszamy!

 

 

 ZDJĘCIA:

keep4

keep3

keep2

keep1

KALF

Pogoń Szczecin FS

Szkoła Tańca

  • keep.jpg